Blog,  Poczucie uwięzienia

Nicość po rozstaniu

Dlaczego po Wielkiej Miłości, tej niespełnionej przychodzi ból?

Dlaczego cierpimy?

W pustkę, którą odczuwamy trzeba wejść, trzeba ją zbadać i rozejrzeć się. Wpadając w nią czujemy ogromny lęk przed zniknięciem, przed tym, czego nie znamy. Lękamy że przestaniemy istnieć, a tak naprawdę boi się tego nasze ego, nasz umysł. Tam, dokąd popycha cię uczucie zranienia, bólu i rozczarowania po utraconej miłości nie masz nic, absolutnie. Jest NICOŚĆ. Ona pochłania i będzie wracać tak długo dopóki w niej nie odnajdziesz siebie. Bo tam gdzie jest pustka jest i pełnia. Są nowe możliwości, tam możesz odnaleźć siebie. Twoje prawdziwe JA, to kim chcesz tak naprawdę być, to co możesz robić i Twoje powołanie zgodne z boskim planem Twojej duszy, a nie pragnienia EGO.

W pustce znikamy… ogarnia nas wrażenie nie istnienia, śmierci. Ale oprócz tego rozpływają się również konflikty i problemy. To w niej można wszystko zostawić i odnaleźć ciszę.

LSoulFree

Zajęcia z dziećmi i dorosłymi traktuję jako podpowiedzi do nieustannego odkrywania samej siebie. Nie ma dla mnie sytuacji bez wyjścia. Zawsze staram się znaleźć takie rozwiązanie, aby osoba, z którą współpracuję odnalazła swoje atuty i mocne strony. A ponieważ jestem świadoma również swoich wad i impulsywności w kontakcie z drugim człowiekiem poznaję siebie i ukierunkowuję moje niedoskonałości, by osiągnąć biegun pozytywny. ? Lubię wchodzić w sytuacje nowe, które są dla mnie wyzwaniem, ponieważ jako osoba emocjonalna odkrywam siebie w nowych doświadczeniach. Dlatego moje motto to: „To czego się lękasz jest Twoim powołaniem”

Dodaj komentarz

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub też krytyczne i odmienne stanowisko od przedstawionego - zachęcam Cię do podzielenia się za mną :)

  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: